Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, do którego się wchodzi. Dlatego powinien on być urządzony nowocześnie i stylowo, aby pierwsze wrażenie powalało z nóg każdego nowo przybyłego gościa. Jak urządzić nowoczesny przedpokój? Jakie meble będą idealne?

Nowoczesne meble do przedpokoju


Nowoczesny styl charakteryzuje się minimalizmem. Dlatego też królują w nim kolory jasne – biel, odcienie szarości, beże. Świetnie prezentuje się także połączenie bieli i czerni, które nadaje niezwykłego stylu i elegancji. Urządzając przedpokój warto pomalować ściany na szary kolor. Na podłodze idealnie sprawdzą się białe duże płytki. No i oczywiście nowoczesne meble przedpokoju. Na szczęście wybór mebli jest bardzo duży i można je z powodzeniem dopasować nawet do niewielkich pomieszczeń. W przedpokoju nie może zabraknąć miejsca na kurtki, płaszcze i okrycia wierzchnie. Do nowoczesnej aranżacji pasować będzie szafa z siedziskiem, która pomieści nie tylko kurtki, ale także będzie można sobie wygodnie usiąść i założyć buty. Do szafy niezbędna jest szafka na buty. Oczywiście z zestawu i koniecznie w kolorze białym. Jasne kolory optycznie powiększą przestrzeń.

Meble muszą także zmieścić się w przedpokoju. Ale nie mogą zajmować zbyt dużo przestrzeni. Należy pamiętać, że w przedpokoju musi być miejsce na wniesienie większych przedmiotów, takich jak na przykład kanapa czy lodówka. Jeśli przedpokój jest mały to należy wybrać wąskie meble, które są pojemne, a przy okazji nie zabiorą przestrzeni do swobodnego poruszania się po przedpokoju.