Konsole czarne znajdują się obecnie w najgorętszych trendach wnętrzarskich. Ten wyjątkowy mebel ponownie wraca do łask. Wbrew pozorom pasuje on nie tylko do aranżacji vintage. Bez większych trudności można wkomponować go w współczesny wystrój. Wszystko zależy od osobistych upodobań.

Nowoczesny salon


Konsola czarna będzie znakomicie prezentować się w nowoczesnym salonie. Unikatowy stolik przyścienny z pewnością będzie przyciągał wzrok. Można na nim ustawić rozmaite dekoracje np. lampę, kwiaty, zegar.

Wybierając odpowiednią konsolę do salonu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wymiary. Duże znaczenie ma to, czy pomieszczenie jest przestronne, czy też nie. Opisywany stolik może posłużyć również, jako nietypowe biurko. Ważne jest jednak to, aby zakupić krzesło lub podnóżek o właściwej wysokości.

Minimalistyczna sypialnia


Estetycznie wykończona konsola to świetny wybór do sypialni. Neutralny kolor daje wiele możliwości. O wiele łatwiej dopasować jest pozostałe elementy wystroju. Oczywiście czarny mebel może kontrastować z meblami znajdującymi się w pomieszczeniu. Może on stanowić przełamanie monochromatycznych wystrojów.

Do sypialni warto jest wybrać model w stylu minimalistycznym. Należy pamiętać, że prostota broni się sama. Taka konsola będzie ponadczasowa, co usatysfakcjonuje tych, którzy rozsądnie inwestują swoją gotówkę. Może ona być alternatywą dla sekretarzyka, a nawet toaletki. Wystarczy zakupić siedzisko, a także niezbędne akcesoria. Z pewnością efekt końcowy zachwyci nawet najbardziej wymagających.