Przedpokój to w pewnym sensie wizytówka każdego domu oraz mieszkania. Goście, którzy przychodzą widzą to pomieszczenie jako pierwsze, dlatego trzeba zadbać o to, żeby odpowiednio wyglądało.

Zastosowanie wieszaków


Przede wszystkim potrzebne są wieszaki do przedpokoju, na których będzie można powiesić odzież wierzchnią. Największą popularnością cieszą się oczywiście wieszaki przytwierdzane do ściany oraz wolnostojące. W ostatnich latach pojawiły się jeszcze wieszaki mobilne, które są niezwykle funkcjonalne i do tego tanie. Wolnostojący wieszak do przedpokoju to najbardziej klasyczne oraz bezpieczne rozwiązanie.

Wieszaki ścienne


Na takim wieszaku można zmieścić najwięcej odzieży, dlatego też Polacy wybierają go najczęściej. Wieszaki ścienne również potrafią być bardzo pojemne, dlatego nie można ich od razy dyskredytować. Wieszaki stojące posiadają jeszcze specjalną obręcz, która może być wykorzystana na parasole lub torebki. Dla wielu osób jest to zwykła ozdoba, jednak prawda jest trochę inna. Przedpokój nie tylko powinien wyglądać dobrze, ale musi być również funkcjonalny. Zazwyczaj jest to dosyć małe i wąskie pomieszczenie, dlatego trzeba je zagospodarować tak, żeby przyjemnie się tam funkcjonowało. Nowoczesne wieszaki do przedpokoju to taki sam must have jak szafka na buty oraz lustro. Są to elementy, które muszą się koniecznie znaleźć w każdym przedpokoju. Niektóre wieszaki posiadają nawet gadżety wmontowane na stałe, z których wymienić należy między innymi lusterka. Jeżeli często odwiedzają cię goście to powinieneś zastanowić się nad zakupem wieszaków mobilnych.