komody białe

Komody białe to meble, które już od wielu, wielu lat znane są wszystkim osobom dążącym do tego, aby w sposób funkcjonalny dobrać wyposażenie. Nie tylko, jeżeli chodzi o dom, ale nawet o pomieszczenia biurowe. Tak, nawet tam można ustawić tego rodzaju mebel. Czy ktoś jednak myślał o takim meblu jako o czymś, co może stać się „wizytówką” domu? Czas sprawdzić, czy takie rzeczy są obecnie możliwe.

Komoda w przedpokoju

Czy komody białe nadają się do przedpokoju? Jak najbardziej. Chociażby z tego względu, że dzięki swojej barwie będą wpływały na optyczne powiększenie całego wnętrza, które z reguły jest małe. Warto jednak dostrzec inny aspekt – komoda w tym miejscu może stać się praktycznym organizerem, pomagającym uporządkować wiele rzeczy. Trzeba tylko jednak w odpowiedni sposób podejść do tematu jej dopasowania do całości przestrzeni.

Decydując się na zakup komody do przedpokoju, nie można zapomnieć o tym, aby uwzględnić rozmiar i charakter całego pomieszczenia. W tych mikroskopijnie małych, powinna znaleźć się biała komoda w kształcie słupka. Do nieco większych przedpokoi, które na dodatek mają regularny kształt, polecane są komody rozłożyste, nieco szersze w swoich rozmiarach.

Drzwiczki czy półka?

Komoda z półkami? A może z drzwiczkami? Wszystko tak naprawdę zależne jest od indywidualnych preferencji użytkownika oraz funkcji do jakich mebel będzie wykorzystywany. W przypadku tzw. przydasi, czyli m.in. kluczy, rękawiczek, czapek, itd., jak najbardziej będą wskazane szuflady. Łatwiejsze w obsłudze, pomogą na uporządkowanie wszystkich małych rzeczy.

Drzwiczki polecane są w przypadku, kiedy w środku będzie przechowywać się większe rzeczy, jak np. buty rzadko używane, czy też ewentualne torby, itd.

Nie można zapomnieć o tym, że równie ważna jest wierzchnia część komody, gdzie warto ustawić jakąś ozdobę. Może nią być bukiet żywych kwiatów, który pomoże uzupełnić widok, jaki będzie witał wszystkie osoby wchodzące. Nie tylko w przypadku domowników, ale w szczególności, jeżeli chodzi o gości.

Komody białe w różnych stylach znajdziesz pod linkiem: https://www.sfmeble.pl/c/komody-biale-do-salonu