Szafki RTV istnieją od kiedy zaczęły powstawać pierwsze telewizory. I dobrze, że istnieją. To mebel, który najzwyczajniej w świecie cieszy oko.

Dlaczego warto nabyć taką szafkę

Szafki RTV spełniają kilka funkcji. Można łatwo postawić na nich kino domowe, dekoder lub też konsolę do gier. Stylowe szafki RTV cieszą się dużą, a na dodatek nie słabnącą popularnością. Mają nowoczesny wygląd, posiadają praktyczne szuflady i wnęki, które pozwalają na przechowywanie wszystkich niezbędnych akcesoriów. Przepis na idealny mebel to lekka forma, połączona z funkcjonalnością, i takimi właśnie meblami są szafki pod telewizory. Szafki RTV w stylu skandynawskim łączą w sobie subtelne połączenie bieli i drewna. Nadają one wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Do wnętrz urządzonych w stylu modernistycznym lepsze będą proste, minimalistyczne szafki.

szafka pod telewizor

Porządek i styl

Kilkadziesiąt lat temu zaczął się boom na telewizory. Przybywało odbiorników, a zarazem szafek, na których trzeba było je umieszczać, i przy tym, zachowywać satysfakcjonujący wygląd salonu. Doskonałym uzupełnieniem aranżacji jest piękna komoda pod telewizor. Dzięki niej wnętrze nabierze prawdziwie nowoczesnego i niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, komoda RTV sprawia, że wnętrze staje się będzie funkcjonalne niż kiedykolwiek! Dobra szafka RTV ma bowiem dodatkowe szuflady i półki, w których można przechowywać DVD na filmowe wieczory z najbliższymi. Szafki RTV pozwalają ustawić odbiornik na optymalnej wysokości, dzięki czemu oglądanie ulubionego serialu staje się jeszcze przyjemniejsze. Co więcej, jeśli ktoś od zawsze snuł marzenia o prawdziwie designerskim wnętrzu, nie może przegapić dobrze dobranej, stylowej szafki pod telewizor! Wygodną sofa, szklana ława do spędzania miłych, odprężąjących chwil przy kawie, ale czy to już wszystko? Brakuje jeszcze wspaniałej komody TV, a salon raz na zawsze zamieni się w prawdziwą salę kinową! Dzieci uwielbiają chodzić na filmy i bajki do kina, ale nieraz rodzic zwyczajnie nie ma na to czasu. Seans filmowy można teraz zrobić w swoim mieszkaniu! Wystarczy zrobić pyszny, świeży popcorn, zasłonić rolety, wybrać film i włączyć telewizor schowany w szafce. Funkcjonalność i wygoda – to niesamowite połączenie, a do tego dochodzi niezwykle perfekcyjny design. To wszystko można zyskać w szybkim czasie, wybierając funkcjonalne szafki RTV.