Przy projektowaniu łazienki warto zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie główne i dodatkowe. Jeżeli chodzi o oświetlenie dodatkowe, to warto zastanowić się nad lustrami podświetlanymi, które mogą okazać się bardzo użyteczne dla kobiet, które chcą zrobić profesjonalny makijaż.

Rewelacyjne oświetlenie LED

Podświetlane lustro okrągłe drewniane z diodami LED-owymi oferuje światło zbliżone do naturalnego. Tego typu dodatek spełnia nie tylko zadania funkcjonalne, ale również dekoracyjne. Godne uwagi są podświetlane lustra wyposażone w mleczne panele, dzięki którym można zyskać przytłumione i wyraźne światło. Ciepły ledowy blask docenią nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, którzy się golą przed lustrem. Pamiętać należy także o tym, że do oświetlania zwierciadeł nie nadają się popularne halogeny. Wynika to oczywiście z tego, że światło zmieniać będzie naturalny koloryt skóry. Drewniane lustro okrągłe na pasku/sznurze jest doskonałym wyborem także dla profesjonalnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Czym charakteryzują się lustra okrągłe?

Lustro okrągłe drewniane może pochwalić się niepowtarzalnym urokiem. Szerokie i bogato zdobione ramy mogą okazać się najlepszą dekoracją łazienki. Okrągłe lustra jak powszechnie wiadomo są mniej kanciaste, dzięki czemu sprawiają wrażenie drobniejszych. Jest to najlepszy wybór dla osób, które poszukują dość subtelnych dodatków do łazienki. Drewniane lustro okrągłe na pasku/sznurze są bardzo praktycznym rozwiązaniem, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wiszące lustro nie zajmuje dużo cennego miejsca. Pod lustrem bez problemu można postawić szafkę. Wiszące lustra można także błyskawicznie przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego. Niespotykana mobilność wynika oczywiście z tego, że meble nie są na stałe przymocowane do ściany. Pamiętać należy jedynie o tym, aby postawić na wytrzymały pasek.