Oświetlenie to integralna część każdego mieszkania, która pełni zarówno funkcje praktyczne, jak i estetyczne. Odpowiednio dopasowane może w dużym stopniu odmienić każde wnętrze, zawsze również powinno współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia. Jakich elementów oświetlenia nie powinno zabraknąć w Twoim domu?

Oświetlenie sufitowe

Pod tym względem profesjonalnie zaopatrzone sklepy oferują ogromny wybór przede wszystkim efektownych i funkcjonalnych klasycznych żyrandoli – zarówno zagranicznych, jak i polskich Toolight producentów. Znajdziemy wśród nich modele, które odznaczają się minimalizmem, a także znacznie bardziej efektowne żyrandole, które idealnie wpiszą się w mieszkania urządzone w stylu glamour czy vintage.

Zdecydowanie możemy również liczyć na różnorodność pod względem zastosowanych materiałów – metal, drewno, szkło, tworzywa sztuczne, a nawet sznur. Ponadto sufitowe oświetlenie to nie tylko wiszące lampy, ale również oryginalne plafony, które wyróżniają się niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, np. Toolight lampa plafon z kryształami .

Lampy stojące – na podłogę, komodę, stół

Oprócz oświetlenia sufitowego w mieszkaniu nie powinno także zabraknąć lamp stojących, które są dodatkowym źródłem światła przyczyniając się do dużo bardziej komfortowego przebywania w danym pomieszczeniu, szczególnie gdy w nim nie tylko odpoczywamy, ale również pracujemy. Dlatego Toolight producent oferuje lampy stojące, które bez problemu dopasujemy do naszego oświetlenia sufitowego. Na co warto zwrócić uwagę? Są to przede wszystkim:

1. Lampy stołowe.
2. Lampy podłogowe.
3. Toolight lampy nocne.

Oświetlenie ścienne

W szczególnie newralgicznych miejscach, które trudno doświetlić za pomocą lamp sufitowych i stojących, warto również zastosować takie rozwiązania jak kinkiety – dzięki nim korytarze, klatki schodowe, a nawet ścienne galerie zostaną idealnie doświetlone.