Przedpokój to pomieszczenie, które powinno być efektowne, a jednocześnie funkcjonalne. Ważne jest, aby wystrój bezpośrednio nawiązywał do pozostałych wnętrz znajdujących się w mieszkaniu. Wybierając meble warto wziąć pod uwagę konsolę. Jest to niewielki stolik przyścienny, na którym można ustawić dekoracje, czy też przydatne nam przedmioty. Sprawdzi się on nawet w nowoczesnych wnętrzach – należy jedynie znaleźć odpowiedni model.

Prosta konstrukcja

Nowoczesna konsola do przedpokoju wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Prosta konstrukcja daje wiele możliwości aranżacyjnych. To od nas zależy, jak będzie prezentować się pomieszczenie. Wystarczy dopasować efektowne dodatki, które nadadzą unikatowego charakteru. Nieskomplikowaną formę można z łatwością połączyć z pozostałymi elementami wyposażenia. Nie musimy martwić się, że przedpokój stanie się przytłoczony i trudny w użytkowaniu. Rozmiar konsoli zależy w dużej mierze od wielkości pomieszczenia. Największym zainteresowaniem cieszą się wąskie modele, które nie zajmują zbyt dużej ilości przestrzeni.

Odważna kolorystyka

Konsole do przedpokoju w kolorze czarnym, białym, beżowym, czy też szarym to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Warto jednak wziąć pod uwagę nieco odważniejsze modele, które diametralnie odmienią charakter wnętrza. Mogą one kontrastować z pozostałymi meblami. Z pewnością będzie prezentować się to niezwykle stylowo. Na czasie są konsole w kolorze czerwonym, żółtym, czy też zielonym. W tym temacie panuje pełna dowolność.