Obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki, pomieszczenia gospodarczego lub WC jest umywalka. Zależy nam na tym, by oprócz funkcjonalności, nasza umywalka cechowała się również eleganckim wyglądem i trwałością.

Niemniej ważne jest także utrzymanie umywalki w czystości, w czym pomagają nam zazwyczaj specjalnie nanoszone na nie powłoki, ułatwiające czyszczenie. Zapoznaj się z bogatą ofertą i wybierz umywalkę Koło, która sprosta Twoim wymaganiom!

Rodzaje umywalek Koło

Marka Koło do lat jest znana na polskim rynku i zyskała uznanie wielu użytkowników. W jej ofercie znajdziemy umywalki Koło w wariancie nablatowym lub wpuszczane w blat, które są obecnie najpopularniejsze. Nablatowa umywalka Koło sprawdzi się idealnie do wnętrz nowoczesnych, w których stawiamy przede wszystkim na design. Jest elementem mocno wyeksponowanym i przyciągającym uwagę. Z kolei umywalki meblowe, schowane częściowo lub w całości pod powierzchnią blatu, zapewnią nam wygodę użytkowania oraz klasyczny wygląd. 

Jakość materiału i dbałość wykonania

Umywalki Koło wykonane są z najwyższej jakości ceramiki i materiału, cechują się trwałością oraz powłoką ułatwiającą utrzymanie umywalki w czystości. Zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach (owalne, okrągłe, kwadratowe i prostokątne), w nowoczesnych lub klasycznych wykończeniach.