Nowoczesne systemy narożne pozwalają w stu procentach wykorzystać każdą przestrzeń, zarówno w kuchni, jak i innych pomieszczeniach. Magic corner to doskonałe rozwiązanie do każdego pomieszczenia, w którym planujemy zagospodarować narożnik.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod blatem

Jeżeli w planie zabudowy kuchni przewidujemy ustawienie szafek narożnych, warto skorzystać z rozwiązania magic cornera. Ten nowoczesny system pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod blatem w rogu pomieszczenia. Układ ergonomicznych półek oraz łatwe w otwieraniu szafki sprawiają, że dostęp do ich zawartości jest ułatwiony.

Porządek przechowywania

Kolejną zaletą szafek magic corner jest łatwość przechowywania produktów, garnków czy zastawy stołowej. Dzięki koszom oraz oddzielnym półkom z łatwością zadbać można o porządek oraz czystość. Większość mebli typu magic corner posiada zdejmowane półki na stelażu, co ułatwia codzienne czyszczenie.

 

Dowolność wyboru

Firmy, specjalizujące się w produkcji mebli magic corner, umożliwiają klientom dobór szafek oraz wybór ułożenia koszy. W związku z tym każdy klient ma możliwość doboru odpowiedniego systemu dla własnych potrzeb. Jeśli w kuchni zachodzi potrzeba zwiększenia miejsca na garnki i patelnie, systemy magic corner dostosowywane są bezpośrednio pod tę potrzebę. Warto zatem skorzystać z tego nowoczesnego i ergonomicznego systemu, który pozwoli na zwiększenie miejsca i uporządkowanie przechowywanych produktów.