Lustro to nieodłączny element każdej, zarówno małej jak i dużej łazienki – korzystamy z niego codziennie podczas wielu czynności, takich jak poranna i wieczorna pielęgnacja, czy wykonywanie makijażu oraz fryzury. Aby dobrze dopasować lustro do łazienki, jej wielkości oraz naszych potrzeb, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów, które pozwolą mieć pewność, że spełni ono wszystkie nasze oczekiwania. Jak więc wybrać odpowiednie lustro? Oto kilka praktycznych wskazówek.

Lustro do małej łazienki.

Małe pomieszczenia bywają trudne w zaaranżowaniu – przez ich wielkość bardzo łatwo je przytłoczyć i jeszcze bardziej optycznie pomniejszyć. Aby tego uniknąć należy stosować się do kilku podstawowych reguł, które pozwolą mieć pewność, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Przede wszystkim zrezygnować należy z kupna lustra stojącego – zajmują one dużo miejsca, przez co zabierają nam drogocenną w tym wypadku przestrzeń. Lustra wiszące będą doskonałym wyborem – szczególnie te duże – powiększą one optycznie nasze pomieszczenie.

Lustra łazienkowe do dużych łazienek.

Organizacja dużych łazienek jest dużo łatwiejsza – więcej przestrzeni oznacza większe pole do popisu. Do takiego wnętrza dobrze sprawdzą się zarówno duże lustra wiszące jak i stojące. Ciekawą opcją będzie również rozwieszenie kilku mniejszych luster obok siebie. Jeśli artykuł państwa zainteresował, zachęcam do wejścia na stronę sklepu Ekspercilazienek.pl i zapoznanie się z ofertą luster do łazienki.