Naturalne drewno od wielu lat jest bardzo cenionym materiałem budowlanym i wykończeniowym. Drewno jest solidne, pięknie się prezentuje i co najważniejsze ma właściwości antyalergiczne. Między innymi dlatego też lamelki drewniane cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Moda na lamele wędzone

lamelki

Przy wykończeniu wnętrz albo przy produkcji różnorodnych przedmiotów użytkowych coraz częściej korzysta się z dobrodziejstwa lameli wędzonych, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Wędzone lamelki charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również szerokim zastosowaniem. Materiał ten od wielu lat wykorzystywany jest na przykład do oklejania desek podłogowych. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale wędzone lamele doskonale nadają się także do wykładania ścian i sufitów. Osoby, które nie mają żadnego ciekawego pomysłu na oklejenie ścianki działowej albo zabudowy wnęk, powinny jak najszybciej postawić właśnie na drewniane lamelki, które w tym przypadku sprawdzą się najlepiej.

Oryginalne żaluzje

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo rzetelnych firm, które oferują zewnętrzne i wewnętrzne żaluzje wykonane właśnie z drewnianych lamelek. Materiał ten doskonale pasuje nie tylko do nowoczesnych, ale również do klasycznych aranżacji wnętrz. Drewniane żaluzje można spotkać w mieszkaniach prywatnych, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Lamele dostępne są w różnych odcieniach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.