Masz już dość swojej małej i ciasnej łazienki? Jeśli tak to świetnie się składa, ponieważ mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Mała i ciasna łazienka to zmora każdego posiadacza domu lub mieszkania. Choć małe pomieszczenia mają swoje plusy, to niestety bardzo często są one po prostu instytucjonalne oraz bardzo niepraktyczne. Na szczęście istnieje sposób dzięki któremu nawet małe pomieszczenia stają się eleganckie a także wygodne. Co to za sposób?

Jak urządzić małą łazienkę?

Mając na uwadze to, że pomieszczenie jest małe, warto jest wybrać meble oraz sprzęty, które nie zajmują zbyt dużo miejsca. Co więcej coraz częściej można spotkać meble, które spełniają kilka zadań na raz, tego typu rozwiązanie sprawia, że oszczędzasz nie tylko miejsce, ale także pieniądze. Zatem szukając mebli do swojej małej i ciasnej łazienki, wybieraj te, które są wielofunkcyjne (na przykład pojemna komoda, na której będziesz mógł postawić umywalkę).

Bateria prysznicowa grohe concetto

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że znacznie lepszym rozwiązaniem dla małej łazienki będzie wybranie prysznica zamiast wanny. Z wiadomych względów prysznic zajmuje znacznie mniej miejsca, ale oprócz tego należy zaznaczyć, że decydując się na prysznic przyczyniasz się do znacznej oszczędności wody, a co za tym idzie Twoje rachunki maleją. Jak widzisz posiadanie prysznica to same plusy. Jeśli zatem szukasz dobrego jakościowo prysznica, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest bateria prysznicowa grohe concetto. Dlaczego? Otóż wybierając baterię grohe masz pewność co do tego, że jej jakość Cię nie rozczaruje, ponieważ jest ona wykonana z najlepszych materiałów. Bateria concetto sprawi, że prysznic stanie się dla Ciebie chwilą relaksu oraz odpoczynku. To innowacyjne rozwiązanie, które nie ma nie tylko fenomenalne działanie, ale również świetnie wygląda.