Hokery to popularne siedziska kuchenne. Kupowane są głównie do aneksów kuchennych oraz do małych kuchni, gdzie ustawienie standardowego stolika nie wchodzi w grę. Klienci najczęściej wybierają czarne hokery do kuchni. Co można znaleźć w sklepach?

Czarne hokery tapicerowane eko-skórą

To stylowe modele, które kapitalnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Elegancki, czarny hoker (https://www.mebletkaniny.pl/h94-hoker-czarny-id-8855) do kuchni o siedzisku wykończonym eko-skórą to prawdziwy hit!

Takie krzesła można znaleźć w wielu wariantach do wyboru. Najpopularniejsze to hokery z obrotową podstawą z podpórką na nogi, które wykończone są chromowaną powłoką w kolorze srebrnym.

Czarne hokery z tworzywa sztucznego

Bardzo popularne są również stołki barowe wykonane z tworzyw sztucznych. To właśnie do tej kategorii zaliczają się także designerskie czarne hokery do kuchni, które przyciągają uwagę swoim niebanalnym wyglądem.

Z tworzywa wykonuje się hokery z najbardziej oryginalnymi siedziskami i oparciami! Na pewno przypadną do gustu wszystkim osobom, które lubią efektowne meble we współczesnym stylu.

Czarne hokery z drewna

Do kuchni można także wybrać drewniane hokery wykończone w kolorze czarnym. Taki czarny hoker do kuchni będzie pasował do aranżacji klasycznych, skandynawskich, rustykalnych czy boho.

Drewniane hokery do kuchni tworzą ciepłą, przytulną atmosferę we wnętrzach. Bardzo popularne są także modele łączące siedzisko w tworzywa z drewnianymi nóżkami.