Dużą zaletą czajnika jest to, że nadaje się do wielu źródeł ogrzewania. Świetnie sprawdza się nie tylko na płytach gazowych, ale także na płytach indukcyjnych. Jedynym minusem, jeśli masz płytę indukcyjną, jest to, że nie uzyskasz pełnych korzyści z gwizdka. Ale jeśli się tym nie przejmujesz i po prostu chcesz czajnika, który jest trochę inny, to jest to coś dla ciebie.

Jak widać, jest w tym bardzo dużo do polubienia. Oto kilka rzeczy, które można pokochać.

czajnik na gaz

– Większość czajników pochodzi od wielkich marek naczyń kuchennych

– Dostępne w wielu kolorach pasujących do każdej kuchni

– Działają na wszystkich typach płyt

– Często gwarancja wynosi 5 lat

– Pięknie zaprojektowane

– Bardzo szybko się gotuje

Pokochasz ten czajnik w Twojej kuchni. Czajnik nie należą do najtańszych, ale uważamy, że warto na nie wydać każde pieniądze, ponieważ w zamian otrzymujemy produkty wysokiej jakości.  Dobra oferta czeka tu.

2-litrowy czajnik emaliowany

2-litrowa czajnik emaliowany, to nowoczesny czajnik wyposażony w szereg funkcji, które ułatwiają, przyspieszają i zwiększają wygodę gotowania wody. Czajnik ma emaliowaną powłokę, która powoduje błyszczącą obudowę, która dodaje uroku i elegancji Twojej kuchni. Emalia chroni również przed zarysowaniami i sprawia, że konstrukcja jest trwalsza. Czajnik wykonany jest z wytrzymałej stali, która zapobiega uszkodzeniom i odkształceniom oraz chroni przed uderzeniami. Jeśli musisz zagotować duże ilości wody, ten czajnik pomoże Ci to zrobić w krótszym czasie niż zwykle. Jego duża pojemność wynosząca 2 litry pozwala na przygotowanie wielu filiżanek herbaty, bez tracenia czasu na jej uzupełnianie i rozpoczynanie nowego cyklu gotowania. Czajnik pasuje do wszystkich rodzajów płyt grzewczych.